Augustová 5-násobná video inšpirácia

Autor: Ivana Sendecka | 22.8.2010 o 16:43 | (upravené 22.8.2010 o 18:20) Karma článku: 2,91 | Prečítané:  1143x

"Nazdiš." Verím, že ste si aj vy naplno užili krásny slnečný víkend. Dnes vám ponúkam 5 krátkych videií, na ktoré som natrafila počas minulého týžďňa. Ktovie možno aj vás budú inšpirovať ku skutkom, ktoré majú silu dotknúť sa životov iných. Autenticity a kreativity nikdy nie je dosť. Uvádzam k nim aj zdroje - linky, tak aby ste v prípade záujmu mohli aj vy sledovať tvorbu autorov týchto príspevkov.

 

Cross the Line

Pôvodne je toto video určené študentom stredných škôl v USA, ale myslím si, že "message" v ňom je univerzálne aplikovateľný kdekoľvek.

Zdroj videa je, tu.

 

HitREcord

Musím povedať, že Joseph Gordon Lewitt AKA Joe, ma veľmi milo prekvapil svojim projektom - hitRecord. Už pred týmto, zistením som mala rada jeho herecké výkony  vo filmoch ako Brick500 Days of Summer a samozrejme Inception, ale hitRecord komunita umelcov mi len potvrdila, že Joe je správny chalanisko. Joe slúži ako veľmi dobrý príklad na to ako správne využiť svoj vplyv a postavenie v odvetví - na pomoc a spoluprácu s "neznámymi"  kolegami. Nech takýchto ľudí, ktorí sa snažia dať spoločnosti niečo naspäť len pribúda.

 

 

The Mast Brothers

Odporúčam vám prečítať si celý blog "The Value of Your Narrative" v kontexte, ktorého bolo zakompované doleuvedné video o The Mast Brothers. Takíto umelci ako The Mast Brothers sa určite nemusia báť konkurencie masových retailových reťazcov, vedia prečo robia to čo robia, vedia pre koho robia to čo robia a čo je najdôležitejšie robia to so srdcom.  Výsledok  ich práce je zážitkom pre tých, ktorí ocenia ich kumšt. A ja osobne verím, že práve takéto jedinečné výrobky-služby a úprimný vzťah so zákazníkmi  majú veľmi jasnú budúcnosť.

The Mast Brothers from The Scout on Vimeo.

Zdroj: Selective Creativity blog môjho dobrého známeho Sebastiana z Brazílie.

 

 

Do More Great Work

K tomuto videu som sa dostala, po prečítaní prvej časti zo série The Creative Pathfinder (tu sa môžete prihlásiť aj vy) od Marka McGuinnessa. V jeho prvej lekcii bola zakompovaná linka na interview s autorom knihy Do More Great Work. (Knihu som nečítala, ale s konceptom vo videu súhlasím)

Zdroj: Parádny blog Lateral Action od online spolubojovníka za prebudenie kreativity u ľudí Marka McGuinnessa.

 

 

Facebook Integration At the Coca Cola Village

Som rada, že si už aj veľké firmy začínajú uvedomovať dôležitosť  a silu sociálnych sietí.

 

Zdroj: via Digital Buzz.

 

Želám vám úspešný pracovný týždeň plný prekračovania čiar, práce s láskou a vášňou,  sladkých odmien a zábavy.

i.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Dno poslanca Blahu

Dno je, keď ťa prídu zavraždiť k tebe domov za to, že si napísal o našich ľuďoch.

DOMOV

Zmenky Kočner skrýva. Prokurátor hovorí, že si poradia aj bez nich

Kočnerovi a Ruskovi hrozí 12 až 20 rokov.


Už ste čítali?